ABAR Techniki Malarskie / PRODUKTY
 
 
PRODUKTY
 
 
PRODUKTY

 
UWAGA!
Wciąz pracujemy nad aktualizacja strony umieszczając nowe asortymenty. Jeśli nie znalazłes na stronie interesującego Cie produktu skontaktuj sie z nami!
W razie chęci zakupu, lub wątpliwości związanych ze sprzętem, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.
_________________________________________________________________________________

Nasza firma zapewnia szeroki asortyment produktów. Panel nawigacyjny po lewej stronie pozwoli zapoznać się Państwu z naszą ofertą. Po wybraniu danego produktu i zapoznaniu się z nim, w celu zamówienia należy skontaktować się z jednym z naszych Specjalistów, który dodatkowo może zweryfikować Państwa wybór i cel przeznaczenia tego produktu.

Jeżeli nie macie Państwo pewności czy dany produkt spełni Państwa oczekiwania, nasi Specjaliści pomogą dokonać odpowiedniego wyboru.

Współpracujemy z wieloma producentami sprzętu. Oferujemy produkty wysokiej jakości, nowe, atestowane, posiadające gwarancję. Dodatkowo po dokonaniu zakupu nasi klienci mają zapewnioną opiekę posprzedażną, czasowe wizyty naszych Specjalistów oraz szkolenia dotyczące obsługi. 


Tu powinien być obrazek

Przed zakupem często istnieje możliwość wykonania pokazu działania sprzętu, po którym - gdy wszystko przejdzie pomyślnie - zostaje dokonywana transakcja zakupu. Oczywiście wszystkie szczegóły ustalane są z naszymi Specjalistami.

Nie wszystkie produkty objęte są wersją pokazową.


Posiadamy sprzęt takich producentów jak:

 

 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

stat4u